Шановні колеги,

за час видання науково-практичного журналу «Теорія та практика управління соціальними системами», чимало відомих вчених та визнаних дослідників оприлюднили результати власних наукових пошуків на його сторінках. Редакційна колегія журналу приділяє неабияку увагу якості наукових статей, залучаючи до співпраці з виданням не лише авторитетних та визнаних науковою спільнотою вчених, а й молодих талановитих дослідників.

Редакційна політика журналу, щодо формування змісту кожного чергового номеру видання розбудована навколо принципу поєднання авторитету та досвіду відомих вчених з наполегливістю та цілеспрямованістю талановитої молоді, результати наукових досліджень якої, ще не набули свого поширення у межах науково-комунікативного простору. Хочемо звернути увагу, що більшість з авторів, які свого часу розпочали співпрацю з нашим науковим виданням, не припиняють її і по цей час.

Нижче ми подаємо далеко не повний список тих авторів нашого журналу, наукові здобутки яких принесли їм не лише визнання та авторитет у професійному середовищі, а і суттєво вплинули на удосконалення та розвиток змісту наукових шкіл України та Східної Європи.

Нашi_автори1